Ogłoszenia parafialne

26 maja - VIII Niedziela Okresu zwykłego

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

26.05.2024

1. Zapraszamy na nabożeństwo majowe dziś o g. 17.30. 

2. Serdecznie dziękujemy wszystkim grupom i zespołom parafialnym za nieodzowne wsparcie i pomoc przy organizacji Pikniku Parafialnego oraz Kumulacji Łaski. Niech Pan odda stokrotnie. Bóg zapłać.

3. W najbliższy czwartek obchodzimy Uroczystość Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze św. wg porządku niedzielnego. Po Mszy św. o g. 13 rozpoczniemy Procesję Eucharystyczną do czterech Ołtarzy. Wszystkich zachęcamy do udziału w procesji Bożego Ciała. Prosimy o przystrojenie domów na trasie procesji. Niech będzie to świadectwo naszej wiary i miłości do Chrystusa Eucharystycznego. Do naszych parafian zwracamy się także o pomoc w organizacji procesji. 

4. Dzieci, które w tym roku przyjęły I Komunię Świętą spotykają się w Boże Ciało na Mszy o godz. 13:00. Będą miały w czasie liturgii zarezerwowane miejsca na początku w kościele. Dziewczynki przynoszą koszyczki i płatki kwiatków, natomiast chłopcy małe dzwoneczki. Spotykamy się o godz. 12:50. Po zakończeniu procesji każde dziecko dostanie pamiątkowy obrazek z I Komunii Świętej. 

Próba dzieci komunijnych sypiących kwiaty w czasie procesji Bożego Ciała odbędzie się w środę o g. 19 przed kościołem. 

5. W czwartek,  Boże Ciało zapraszamy wszystkich należących do Służby Liturgicznej na Mszę św. o godz. 13:00 a po niej na procesję eucharystyczną ulicami naszej Parafii. Spotykamy się na zbiórce przed liturgią o godz. 12:30.

6. W następna niedzielę ofiary składane na tace będą przeznaczone do wykończenie świątyni Opatrzności Bożej.  

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary złożone na tacę oraz na konto parafii.


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
7:30
8:00
8:30 8:30
10:00
11:30 (dla dzieci)
13:00
17:00
18:00
18:30
20:00 (Młodzieży)
Spowiedź

Podczas każdej Mszy Świętej


Adoracja Najświętszego Sakramentu

W każdą niedzielę od 19:00 do 20:00 oraz w dni powszednie od 17:30 do 18:30