Ogłoszenia parafialne

12 listopada - XXXII Niedziela Okresu zwykłego

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

12.11.2023

1. Zapraszamy do kiosku parafialnego, gdzie mamy duży wybór prasy katolickiej, czasopism, książek i upominków. Zachęcamy wszystkich do czytania prasy katolickiej.

2. Młodzież z klas VIII i I szkół średnich pragnącą przystąpić do sakramentu Bierzmowania zapraszamy na spotkanie dziś o g. 17 w sali B domu katechetycznego. 

3. Zapraszamy na spotkanie Koła Biblijnego w środę o g. 19.15 w kościele.

4. Zapraszamy na cykl konferencji pod tytułem: “Etyka obowiązku i wartości”, które prowadzi ks. prof. Ryszard Moń. Najbliższe spotkanie odbędzie się w sobotę 18.11. w kościele bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.30. Temat najbliższej konferencji brzmi: “Istota sporu ma temat ustalania i uzasadniania norm szczegółowych”. Więcej informacji na plakatach przed Kościołem. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

5. Przy naszej parafii od dwóch tygodni działa wspólnota dla młodzieży w wieku szkoły średniej i studentów. Najbliższe spotkanie w poniedziałek, 13 listopada o 19.30 w sali domu parafialnego. Serdecznie zapraszamy do dołączenia.

6. Od przyszłej niedzieli, 19 listopada, wznawiamy działalność naszej kawiarenki parafialnej. Zapraszamy na kawę, herbatę, ciasto po mszach świętych o 10, 11:30 i 13. Kawiarenkę będzie obsługiwać wspólnota młodzieżowa.

7. Tradycyjnie przez cały listopada w naszym kościele odprawiamy Mszę św. za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych; zapraszamy na Mszę św. w dzień powszedni o godz. 18.30, a w niedzielę o godz. 18.00. 30 minut przed Mszą św. będą wyczytywane wypominki 

8. w następną niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie rodziców i ich dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Spotkanie odbędzie się w sali Maxima.

9. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w naszej parafii w sobotę 18 listopada o godz. 10 w sali domu katechetycznym. Spotkania obywać się będą w każdą sobotę i potrwają do 16 grudnia. Zapisy w kancelarii parafialnej, zakrystii oraz mailowo: [email protected] i na pierwszym spotkaniu.

10. Z racji Światowego Dnia Ubogich w następną niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na Caritas.

11. W naszej parafii powstała Grupa Rodzinna "Mosty" która skupia zarówno pary małżeńskie jak i pojedynczych małżonków. Celem grupy jest pomoc Rodzinom poprzez ewangeliczną rewizję życia każdego uczestnika, poprzez szukanie tego co łączy a nie dzieli. Każdy z uczestników indywidualnie buduje swoją relację z Panem Bogiem, co owocuje potem w codziennym życiu rodzinnym. Grupa spotyka się dwa razy w miesiącu. Najbliższe spotkanie odbędzie się 14 listopada o godz. 19 w domu katechetycznym. Gorąco zapraszamy zarówno pary małżeńskie jak i poszczególnych małżonków . Więcej informacji można uzyskać u Ks. Maksymiliana który jest opiekunem Grupy.


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
7:30
8:00
8:30 8:30
10:00
11:30 (dla dzieci)
13:00
17:00
18:00
18:30
20:00 (Młodzieży)
Spowiedź

Podczas każdej Mszy Świętej


Adoracja Najświętszego Sakramentu

W każdą niedzielę od 19:00 do 20:00 oraz w dni powszednie od 17:30 do 18:30