Ogłoszenia parafialne

13 listopada - XXXIII Niedziela Okresu zwykłego

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

13.11.2022

1. Zapraszamy do kiosku parafialnego, gdzie mamy duży wybór prasy katolickiej, czasopism, książek i upominków. Zachęcamy wszystkich do czytania prasy katolickiej.

2. Dziś o g. 17 zapraszamy młodzież na spotkanie przygotowujące do sakramentu Bierzmowania. 

3. Zapraszamy na cykl konferencji pod tytułem: “Warto czy należy? Filozofia spraw ludzkich”, które prowadzi ks. prof. Ryszard Moń. Najbliższe spotkanie odbędzie się w sobotę 19.11. w kościele bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.30. Temat najbliższej konferencji brzmi: “Na czym polega doświadczenie ludzkiej religijności”. Więcej informacji na plakatach przed Kościołem. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

4. Tradycyjnie przez cały listopada w naszym kościele odprawiamy Mszę św. za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych; zapraszamy na Mszę św. w dzień powszedni o godz. 18.30, a w niedzielę o godz. 18.00.

5. Spotkanie dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się za tydzień w niedzielę (20.11.) po Mszy św. o godz. 11.30 w sali domu parafialnego przy kawiarence.  

6. Trwają zapisy na organizowane w naszej parafii pielgrzymki:- do Torunia (sobota- 10 grudnia): w programie: wspólna Eucharystia w Kościele NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji, zwiedzanie i modlitwa w siedzibie Radia Maryja, oraz Starówki Toruńskiej. Ks. Piotr z ks. Andrzejem zapraszają szczególnie słuchaczy Radia Maryja.- do Ziemi Świętej w terminie od 30 kwietnia do 7 maja 2023 roku. Program pielgrzymki w gablocie przed kościołem. Osoby, które zapisały się zapraszamy na spotkanie organizacyjne 18 listopada po Mszy św. o godz. 18.30 w kościele. Istnieje jeszcze możliwość zapisów u ks. Andrzeja.

7. Wspólnota Rodzin z naszej parafii zaprasza wszystkich a szczególnie Rodziny z dziećmi do wspólnego tworzenia Wieńcy Adwentowych w sobotę 26 listopada o godz. 16 w kawiarence. Pokrywamy tylko koszt wianka i materiałów w wysokości 30 zł od wieńca. Chęć udziału prosimy zgłaszać w zakrystii do następnej niedzieli. Zapraszamy do udziału w warsztatach. 

8. Z racji Światowego Dnia Ubogich w następną niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na Caritas.


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
7:30
8:00
8:30 8:30
10:00
11:30 (dla dzieci)
13:00
17:00
18:00
18:30
20:00 (Młodzieży)
Spowiedź

Podczas każdej Mszy Świętej


Adoracja Najświętszego Sakramentu

W każdą niedzielę od 19:00 do 20:00 oraz w dni powszednie od 17:30 do 18:30