Ogłoszenia parafialne

10 lipca - XIV Niedziela Okresu zwykłego

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

11.07.2021

1. Zapraszamy do kiosku parafialnego, gdzie mamy duży wybór prasy katolickiej, czasopism, książek i upominków. Polecamy najnowsze numery tygodników Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny. 

2. W środę - 13 lipca zapraszamy na Różaniec Fatimski. Rano w g. 9-11 odmówimy trzy części. A po Mszy św. o godz. 17 zapraszamy na czwartą część różańca oraz procesję fatimską. Serdecznie wszystkich zapraszamy. 

3. W sobotę 16 lipca obchodzimy wspomnienie NMP z Góry Karmel. Msze św. będą sprawowane wg porządku dnia powszedniego. Zachęcamy do modlitwy i zawierzenia się Matce Bożej. 

4. Grupa Rodzin z naszej parafii organizuje w dniach  od 2 do 4 września br. wyjazd integracyjny dla wszystkich chętnych parafian do Drezna, Czech i na Dolny Śląsk. W programie zwiedzanie Wrocławia, Świdnicy, opactwa w Krzeszowie oraz Czeskiego Libereca oraz niemieckiego Bautzen, Drezna i Decina. Opiekunem wyjazdu będzie Ks. Michał Misiuda. Więcej informacji na temat wyjazdu i zapisów można uzyskać w zakrystii. W następną niedzielę 17.07. po Mszy św. o godz. 10 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie organizacyjne dla osób zainteresowanych wyjazdem do Drezna. Zpraszamu osoby zapisane oraz osoby zgłoszone na listę rezerwowa. 

5. Zapraszamy do wyruszenia na pielgrzymkę pieszą na Jasną Górę, zarówno tych co już chodzili nie raz i tych co jeszcze nie byli ani razu. Wyruszamy 5 sierpnia z kościoła akademickiego św. Anny przy Krakowskim Przedmieściu. Z naszej Parafii wyrusza ks. Piotr i zaprasza do swojej grupy “Amarantowej”. Zapisy na stronie internetowej św. Anny lub można się zgłosić do naszych księży.

6. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.


Może warto udostępnić znajomym? Aktualności

2 miesiące temu

Procesja Bożego Ciała

2 miesiące temu

Lectio Divina

2 miesiące temu

Grupa 33

2 miesiące temu

Koło Biblijne

Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
7:30
8:00
8:30 8:30
10:00
11:30 (dla dzieci)
13:00
17:00
18:00
18:30
20:00 (Młodzieży)
Spowiedź

Podczas każdej Mszy Świętej


Adoracja Najświętszego Sakramentu

W każdą niedzielę od 19:00 do 20:00 oraz w dni powszednie od 17:30 do 18:30