Ogłoszenia parafialne

12 czerwca - X Niedziela Okresu zwykłego

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

12.06.2022

1. Zapraszamy do kiosku parafialnego, gdzie mamy duży wybór prasy katolickiej i książek. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego Ekstra, poświęcony Eucharystii. Szczególnie polecamy stoisko z książkami dla dzieci gdzie znajdziemy wiele ciekawych pozycji. 

2. Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe dziś o g. 17.30. 

3. Serdecznie dziękujemy wszystkim za nieodzowne wsparcie i pomoc przy organizacji Pikniku Parafialnego oraz Tygodnia Kumulacji Łaski. Niech Pan odda stokrotnie. Bóg zapłać.

4. W środę 15.06. zapraszamy na spotkanie biblijne w duchu Lectio Divina o g.19.15 w kościele.

5. W najbliższy czwartek obchodzimy Uroczystość Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze św. wg porządku niedzielnego. Po Mszy św. o g. 13 rozpoczniemy Procesję Eucharystyczną do czterech Ołtarzy. Wszystkich zachęcamy do udziału w procesji Bożego Ciała. Przejdziemy tradycyjną trasą: ul. Broniewskiego, Romaszewskiego, Gąbińską i Parkiem Olszyna. Prosimy o przystrojenie domów na trasie procesji. Niech będzie to świadectwo naszej wiary i miłości do Chrystusa Eucharystycznego. Do naszych parafian zwracamy się także o pomoc w organizacji procesji. 

6. Dzieci, które w tym roku przyjęły I Komunię Świętą spotykają się w Boże Ciało na Mszy o godz. 13:00. Będą miały w czasie liturgii zarezerwowane miejsca na początku w kościele. Dziewczynki przynoszą koszyczki i płatki kwiatków, natomiast chłopcy małe dzwoneczki. Spotykamy się o godz. 12:50. Po zakończeniu procesji każde dziecko dostanie pamiątkowy obrazek z I Komunii Świętej. 

Próba dzieci komunijnych sypiących kwiaty w czasie procesji Bożego Ciała odbędzie się w środę o g. 19 przed kościołem. 

7. W czwartek,  Boże Ciało zapraszamy wszystkich należących do Służby Liturgicznej na Mszę św. o godz. 13:00 a po niej na procesję eucharystyczną ulicami naszej Parafii. Spotykamy się na zbiórce przed liturgią o godz. 12:20.


Może warto udostępnić znajomym? Aktualności

2 miesiące temu

Procesja Bożego Ciała

2 miesiące temu

Lectio Divina

2 miesiące temu

Grupa 33

2 miesiące temu

Koło Biblijne

Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
7:30
8:00
8:30 8:30
10:00
11:30 (dla dzieci)
13:00
17:00
18:00
18:30
20:00 (Młodzieży)
Spowiedź

Podczas każdej Mszy Świętej


Adoracja Najświętszego Sakramentu

W każdą niedzielę od 19:00 do 20:00 oraz w dni powszednie od 17:30 do 18:30