Ogłoszenia parafialne

5 czerwca - IX Niedziela Okresu zwykłego

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

05.06.2022.

1. Dziś w naszej parafii przeżywamy ODPUST – święto patronalne naszego kościoła i parafii. W naszej świątyni można uzyskać odpust zupełny spełniając następujące warunki: uczestnictwo we Mszy św., przyjęcie komunii św. w stanie łaski uświęcającej, modlitwa w int. Ojca św.  

Zapraszamy na nabożeństwo majowe dziś o godz. 17.30.

2. Zapraszamy do kiosku parafialnego, gdzie mamy duży wybór prasy katolickiej. Polecamy najnowsze numery tygodników Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny.

3.Dziś w naszej parafii przeżywamy odpust. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Z tej okazji zapraszamy po Mszy świętej na piknik rodzinny na parkingu przed kościołem. Jest wiele atrakcji: ...

4. W poniedziałek obchodzimy święto NMP Matki Kościoła. Msze św. będą sprawowane wg porządku dnia powszedniego.  

5. Zapraszamy na spotkanie Koła Biblijnego w środę 8 czerwca o g. 19.15 w kościele.

6. W czwartek 09 czerwca obchodzimy Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. W tym dniu w szczególny sposób Kościół zaprasza wiernych do modlitwy za swoich pasterzy. 

7. Duszpasterstwo osób stanu wolnego zaprasza kawalerów i panny w wieku od około 25 do 55 lat na spotkanie w czwartek 9 czerwca o godz. 19.15 w Sali Maxima (wejście na tyłach kościoła, od strony kaplicy adoracji). Prosimy o przekazanie ogłoszenia znajomym kawalerom i pannom.

8. Zapraszamy do wyruszenia na pielgrzymkę pieszą na Jasną Górę, zarówno tych co już chodzili nie raz i tych co jeszcze nie byli ani razu. Wyruszamy 5 sierpnia z kościoła akademickiego św. Anny przy Krakowskim Przedmieściu. Z naszej Parafii wyrusza ks. Piotr i zaprasza do swojej grupy “Amarantowej”. Zapisy na stronie internetowej św. Anny lub można się zgłosić do naszych miejscowych księży. 


Może warto udostępnić znajomym? Aktualności

2 miesiące temu

Procesja Bożego Ciała

2 miesiące temu

Lectio Divina

2 miesiące temu

Grupa 33

2 miesiące temu

Koło Biblijne

Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
7:30
8:00
8:30 8:30
10:00
11:30 (dla dzieci)
13:00
17:00
18:00
18:30
20:00 (Młodzieży)
Spowiedź

Podczas każdej Mszy Świętej


Adoracja Najświętszego Sakramentu

W każdą niedzielę od 19:00 do 20:00 oraz w dni powszednie od 17:30 do 18:30