Ogłoszenia parafialne

26 grudnia - I Niedziela Bożego Narodzenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY

26.12.2021

1. W piątek ostatni dzień roku. Wszystkich zapraszamy na uroczystą Mszę św. dziękczynno-błagalną o g. 18.30. W czasie liturgii będziemy dziękować Panu Bogu za kończący się rok oraz prosić o potrzebne łaski w 2022 roku. Po Mszy św. wstawienie Najświętszego Sakramentu i specjalne nabożeństwo dziękczynno-błagalne oraz adoracja w ciszy do godz. 21. 

Ks. Arcybiskup Metropolita Warszawski udzielił na ten dzień dyspensy od obowiązku zachowania pokutnego charakteru piątku oraz od obowiązku wstrzemięźliwości od spożywania pokarmów mięsnych. Jednocześnie zalecił, aby korzystający tego dnia z dyspensy ofiarowali dowolną modlitwę według intencji Ojca Świętego oraz podjęli zgodnie z własnym wyborem formę zadośćuczynienia przez wypełnienie uczynków miłości, bądź ofiarowanie jałmużny.

2. W sobotę 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. będą sprawowane wg porządku niedzielnego. Przypominamy, że jest to święto nakazane i każdy katolik ma obowiązek uczestniczyć we Mszy św. W tym dniu szczególnie prośmy Pana Boga o potrzebne łaski w Nowym Roku 2022.

3. Zapraszamy do kiosku parafialnego, gdzie mamy duży wybór świątecznej prasy katolickiej. Zachęcamy naszych parafian do czytania prasy. 

4. W sobotę 1 stycznia – I sobota miesiąca. Msza św. dla członków żywego różańca o g. 8.30.

5. W tym roku wizyta duszpasterska w naszej parafii rozpocznie się po Nowym Roku. Ze względów pandemicznych wszystkich zainteresowanych kolędą prosimy o wypełnienie zgłoszenia i przekazanie do do zakrystii bądź kancelarii parafialnej. Zgłoszenie kolędowe jest dostępne na stolikach przy wyjściu z kościoła. Prosimy o przekazanie informacji sąsiadom i osobom zainteresowanym. 

6. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone dziś na tacę i na konto parafialne.


Może warto udostępnić znajomym? Aktualności

16 godzin temu

Lectio Divina

16 dni temu

Kolęda 2022

Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
7:30
8:00
8:30 8:30
10:00
11:30 (dla dzieci)
13:00
17:00
18:00
18:30
20:00 (Młodzieży)
Spowiedź

Podczas każdej Mszy Świętej


Adoracja Najświętszego Sakramentu

W każdą niedzielę od 19:00 do 20:00 oraz w dni powszednie od 17:30 do 18:30