Ogłoszenia parafialne

1 sierpnia - XVII Niedziela Okresu zwykłego

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

01.08.2021

1. W poniedziałek 2 sierpnia możemy uzyskać odpust “Porcjunkuli” poprzez nawiedzenie kościoła parafialnego i pobożnie odmówienie Ojcze nasz i Wierzę.

2. W piątek, 6 sierpnia w Święto Przemienienia Pańskiego Msze św. będą sprawowane wg porządku dnia powszedniego. w Tym dniu rozpoczynamy w naszej parafii Rekolekcje Maryjne przygotowujące do beatyfikacji Prymasa Stefana Wyszyńskiego oraz siostry  Elżbiety Róży Czackiej. Msza św. o godz. 18:30, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu z treściami przygotowującymi do oddania siebie i swoich rodzin NMP. Rekolekcje te będą trwały przez 33 dni i zakończą się 8 września. Raz w tygodniu będzie specjalne spotkanie połączone z Mszą św., a w pozostałe dni zachęcamy aby nad poszczególnymi treściami pochylać się w naszych domach, w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu czy w naszym kościele. Dziś po każdej Mszy św. w kruchcie Kościoła i w kiosku parafialnym można nabyć książkę, która zawiera treści rekolekcyjne. Zachęcamy wszystkich do podjęcia trudu rekolekcyjnego w tych nie łatwych czasach i do odnowienia swego przymierza z Bogiem po przez oddanie się Panu Jezusowi przez Maryję jako duchowy owoc nadchodzącej beatyfikacji. Skorzystajmy sami i przyprowadźmy jeszcze kogoś z naszych rodzin czy znajomych. 

3. 6 sierpnia przypada I Piątek miesiąca. Zachęcamy do spowiedzi rano i po południu. 

4. 7 sierpnia - I sobota miesiąca – Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP dla Żywego Różańca zostanie odprawiona o godz. 8.30.

5. Zapraszamy do kiosku parafialnego, gdzie mamy duży wybór prasy katolickiej, czasopism, książek i upominków. Serdecznie zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

6. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

7. Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła na konto parafii czy w innej formie. To dowód wielkiej odpowiedzialności i troski także o element materialny naszej Wspólnoty. Codziennie pamiętamy o Was i o Waszych Rodzinach w naszej modlitwie.


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
7:30
8:00
8:30 8:30
10:00
11:30 (dla dzieci)
13:00
17:00
18:00
18:30
20:00 (Młodzieży)
Spowiedź

Podczas każdej Mszy Świętej


Adoracja Najświętszego Sakramentu

W każdą niedzielę od 19:00 do 20:00 oraz w dni powszednie od 17:30 do 18:30