Ogłoszenia parafialne

13 września - XXIII Niedziela Okresu zwykłego

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

13.09.2020

1. W kolejną rocznicę objawień fatimskich zachęcamy do osobistego poświęcenia się Matce Bożej i powierzenia jej wszystkich trosk i nadziei. Z tej racji zapraszamy na różaniec fatimski dziś w godz. 14-16. Czwartą część różańca odmówimy o g. 19.

2. Zapraszamy do kiosku parafialnego, gdzie mamy duży wybór prasy katolickiej, czasopism, książek. Polecamy najnowsze numery tygodników Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny. 

3. W poniedziałek 14 września obchodzimy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msze św. będą sprawowane wg porządku dnia powszedniego. Zachęcamy do uczestnictwa w tym dniu w Eucharystii.

4. We wtorek 15 września obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej. Jest to dzień patronalny Apostolstwa Dobrej Śmierci. Msza św. w int. Apostolstwa zostanie odprawiona w tym dniu o g. 8.30. 

5. Zapraszamy na spotkanie Koła Biblijnego, które odbędzie się w środę 16.09. o g. 19.15 w kościele

6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o g. 11.30 serdecznie zapraszamy na wszystkie dzieci i młodzież na Dzień ze świętym Stanisławem Kostką. Będziemy wspólnie poznawać historię życia tego młodego Świętego i poprzez zabawę i warsztaty plastyczne szukać sposobów jak możemy naśladować Go w naszym życiu. 

7. W czwartek, 17 września, w kolejną rocznicę wkroczenia do Polski wojsk Radzieckich, Stowarzyszenie Polskich Kombatantów zaprasza na uroczystą Mszę św. o godz. 12 w intencji poległych Żołnierzy września 1939 r. oraz Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych, Armii Krajowej, Żołnierzy Wyklętych i poległych w walce z okupantami w latach 1939-56. Zachęcamy do uczestnictwa w uroczystości.  

8. Pragniemy zorganizować pielgrzymkę śladami bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Wyjazd w sobotę 24 października w godzinach rannych. W programie: Bydgoszcz, Muzeum w Górsku, Muzeum Męczeństwa i tama we Włocławku. Zapisy w zakrystii i w kancelarii parafialnej u ks. Andrzeja.

9. Dziękujemy za stosowanie się do zaleceń służb sanitarnych – przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa wewnątrz świątyni oraz przestrzeganie zasad sanitarnych.

10. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

11. Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła na konto parafii czy w innej formie. To dowód wielkiej odpowiedzialności i troski także o element materialny naszej Wspólnoty. Codziennie pamiętamy o Was i o Waszych Rodzinach w naszej modlitwie.


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
7:30
8:00
8:30 8:30
10:00
11:30 (dla dzieci)
13:00
17:00
18:00
18:30
20:00 (dla młodzieży)
Spowiedź

Podczas każdej Mszy Świętej


Adoracja Najświętszego Sakramentu

W każdą niedzielę od 19:00 do 20:00 oraz w dni powszednie od 17:30 do 18:30