Ogłoszenia parafialne

30 sierpnia - XXI Niedziela Okresu zwykłego

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

30.08.2020

 

1. Koła Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na Mszę św. w int. Ojczyzny, Ojca św., księży pracujących w naszej parafii oraz w int. ofiarodawców we wtorek o g. 17.

2. We wtorek 1 września będziemy obchodzić 81-tą rocznicę wybuchu II wojny światowej. W tym dniu w naszym kościele o godz. 17.00. Msza św. w intencji poległych w obronie Ojczyzny. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. 4 września przypada pierwszy piątek miesiąca. Msza św. o Najśw. Sercu Pana Jezusa o godz. 8.30 i 17.00. Spowiedź rano i po południu od g. 16.30. Przypominamy dzieciom i młodzieży o uczestnictwie w nabożeństwach pierwszopiątkowych. Wszystkich zachęcamy do spowiedzi i przyjęcia komunii św. 

4. W sobotę 5.09. pierwsza sobota miesiąca. Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP o godz. 8.30 i 17.00. Msza św. dla członków Żywego Różańca św. o godz. 8.30. 

5. Wznawiamy przygotowanie do Bierzmowania, najbliższe spotkanie odbędzie się w następną niedzielę 06.09. o godz. 17 w kościele.

6. W naszej wspólnocie parafialnej witamy ks. Andrzeja Sikorskiego, nowego wikariusza oraz ks. Piotra Marchalewskiego, rezydenta naszej parafii. Życzymy księżom wszelkiego błogosławieństwa i wielu łask w pracy duszpasterskie w naszej wspólnocie.

7. W przyszłą niedzielę, podczas Mszy św. o godz. 11.30 będzie miało miejsce rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego dla dzieci z naszej parafii. Do udziału w niej zapraszamy zwłaszcza dzieci, ich rodziców, nauczycieli, wychowawców i opiekunów. Dzieci z klas I prosimy o przyniesienie do poświęcenia plecaki z przyborami szkolnymi.

8. Dziękujemy za stosowanie się do zaleceń służb sanitarnych – przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa wewnątrz świątyni oraz przestrzeganie zasad sanitarnych.

9. W następną niedzielę - w I niedzielę miesiąca - tradycyjnie ofiary składane na tacę będą przeznaczone na dalsze prace przy naszej świątyni.

10. Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła na konto parafii czy w innej formie. To dowód wielkiej odpowiedzialności i troski także o element materialny naszej Wspólnoty. Codziennie pamiętamy o Was i o Waszych Rodzinach w naszej modlitwie.

11. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
7:30
8:00
8:30 8:30
10:00
11:30 (dla dzieci)
13:00
17:00
18:00
18:30
20:00 (dla młodzieży)
Spowiedź

Podczas każdej Mszy Świętej


Adoracja Najświętszego Sakramentu

W każdą niedzielę od 19:00 do 20:00 oraz w dni powszednie od 17:30 do 18:30