Ogłoszenia parafialne

19 lipca - XV Niedziela Okresu zwykłego

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

19.07.2020

1. W środę w liturgii obchodzimy święto św. Marii Magdaleny. 

2. 22.07. o g. 18.30 zapraszamy na Mszę św. wotywną do św. Rity - patronki spraw po ludzki niemożliwych. W czasie Mszy św. i specjalnego nabożeństwa będziemy polecać wszystkie intencje złożone w księdze przy ołtarzu św. Rity. Intencje zaczniemy wyczytywać 30 minut przed Mszą św. Z wielką wiarą zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. W czwartek obchodzimy święto św. Brygidy, Patronki Europy. Zachęcamy do modlitwy w intencji naszego kontynentu. 

4. W sobotę o g. 8.30 zapraszamy na Mszę św. w intencji apostolstwa grup Margaretkowych i modlitwy za kapłanów oraz o nowe powołania do służby Panu Bogu. Także w sobotę 25 lipca obchodzimy święto św. Jakuba Apostoła.

5. Z racji święta św. Krzysztofa – patrona kierowców- w niedzielę 26 lipca po każdej Mszy św. przed kościołem odbędzie się obrzęd błogosławieństwa pojazdów i ich kierowców. Serdecznie zapraszamy wszystkich zmotoryzowanych. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone będą dla polskich misjonarzy.

6. Msza św. zbiorowa-imieninowa w int. Anny zostanie odprawiona w niedzielę 26.07. o g. 18. Intencje możemy zamawiać w zakrystii i kancelarii. Pamiętajmy w tym dniu o naszych bliskich. 

7. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

8. Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła na konto parafii czy w innej formie. To dowód wielkiej odpowiedzialności i troski także o element materialny naszej Wspólnoty. Codziennie pamiętamy o Was i o Waszych Rodzinach w naszej modlitwie.


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
7:30
8:00
8:30 8:30
10:00
11:30 (dla dzieci)
13:00
17:00
18:00
18:30
20:00 (dla młodzieży)
Spowiedź

Podczas każdej Mszy Świętej


Adoracja Najświętszego Sakramentu

W każdą niedzielę od 19:00 do 20:00 oraz w dni powszednie od 17:30 do 18:30