Ogłoszenia parafialne

2 czerwca - VII Niedziela Wialkanocna

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

02.06.2019

1. Dziś o g. 17.30 zapraszamy na Nabożeństwo czerwcowe. W dni powszednie nabożeństwa odprawiane są po Mszy św. g. 17. 

2.Od piątku trwa Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. 

3. Zapraszamy na Mszę św. w int. Ojczyzny, Ojca św., księży pracujących w naszej parafii i Radia Maryja we wtorek o g. 17. 

4. Zapraszamy na spotkanie Koła Biblijnego w środę o g. 19.15 w domu katechetycznym. 

5. Od poniedziałku zapraszamy na tydzień ewangelizacyjny połączony z Nowenną do Ducha Świętego pod hasłem „Wielka kumulacja łaski”. Szczegółowy program jest zamieszczony na plakatach. Natomiast w Wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego tj. w sobotę 08.06. zapraszamy na Czuwanie przed Zesłaniem: Adorację z cyklu DeNews oraz na Eucharystię i modlitwę uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem. Początek czuwania o g. 20. 

6. W następną niedzielę 9 czerwca obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – święto patronalne naszej parafii, tzw. Odpust. Z tej racji wszystkich parafian zapraszamy na piknik rodzinny od godz. 9-15. W czasie pikniku tradycyjnie czeka na nas wiele atrakcji .... Z racji pikniku w następną niedzielę nie będzie czynny parking parafialny, prosimy o pozostawienie samochodów poza parkingiem. Osoby chętne do pomocy w upieczeniu ciasta, proszone są o przyniesienie gotowego ciasta w dniu pikniku do stoiska z ciastami od godz. 9.30.

7. Msza św. dla członków Apostolstwa Dobrej Śmierci zostanie odprawiona w sobotę 08.06. o g. 8.30. Serdecznie zapraszamy.

8. Dzisiaj w całym Kościele obchodzimy Święto Dziękczynienia pod hasłem: ”Dziękujemy za wielkich Pasterzy”. Z tej racji przed kościołem zbierane są ofiary do puszek na wystój i upiększenie Świątyni Opatrzności Bożej – Wotum Narodu. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary.


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
7:30
8:00
8:30 8:30
10:00
11:30 (dla dzieci)
13:00
17:00
18:00
18:30
20:00 (dla młodzieży)
Spowiedź

Podczas każdej Mszy Świętej


Adoracja Najświętszego Sakramentu

W każdą niedzielę od 19:00 do 20:00 oraz w dni powszednie od 17:30 do 18:30