Ogłoszenia parafialne

5 maja - III Niedziela Wialkanocna

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III NIEDZIELA WIELKANOCNY

05.05.2019

1. Dziś w całej Polsce obchodzona jest Niedziela Biblijna, która rozpoczyna następujący po niej Tydzień Biblijny. Niedziela i Tydzień Biblijny szczególny sposób zachęcają nas do częstszego czytania Pisma Świetego 

2. Dziś o g. 17.30 zapraszamy na Nabożeństwo Majowe. W dni powszednie nabożeństwa odprawiane są po Mszy św. g. 17. 

3. W środę 8 maja obchodzimy Uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski. Msza św. zbiorowa w intencji Stanisławów zostanie odprawiona o godz. 17. Intencje możemy zamawiać w zakrystii i kancelarii. Pamiętajmy w tym dniu o naszych bliskich. 

4.Msza św dla podopiecznych Caritasu zostanie odprawiona w czwartek 9.05 o godz. 16 w kościele.

5. Cóż takiego jest „W KAŻDYM Z NAS” ? Na to pytanie, poszukamy odpowiedzi już w najbliższą sobotę 11 maja o godzinie 20:00, na kolejnym spotkaniu DeNews z cyklu "UKRYTA MĄDROŚĆ". Serdecznie zapraszamy. 

6. Wszystkich wyjeżdżających na letni obóz do Portugalii zapraszamy wraz z rodzicami na ostatnie spotkanie organizacyjne w przyszłą niedzielę 12.05 o godz. 19:30 w sali B domu katechetycznego.

7. Msza św. dla członków Apostolstwa Dobrej Śmierci zostanie odprawiona w sobotę 12 maja o g. 8.30.

8. W najbliższą sobotę grupa dzieci z naszej parafii przystąpi po raz pierwszy na Komunii św. Modlitwą naszych parafia polecamy rodziców i ich dzieci.

9. Kapłaństwo? Małżeństwo? Życie Zakonne? Jeśli zadajesz sobie podobne pytania, bądź zastanawiasz się nad wyborem swojej drogi życiowej, to jest to ogłoszenie dla Ciebie! Wyższe Metropolitalne Seminarium Duchowne w Warszawie organizuje weekendowe rekolekcje dla rozeznających powołanie, które odbędą się w dniach 17-19 maja br. To dobry czas, by w ciszy i spokoju rozeznać wolę Bożą na swoje życie. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie warszawskiego Seminarium – www.wmsd.waw.pl. W imieniu Seminarium serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

10. Następną niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na Seminarium Duchowne. 


Może warto udostępnić znajomym? Aktualności

Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
7:30
8:00
8:30 8:30
10:00
11:30 (dla dzieci)
13:00
17:00
18:00
18:30
20:00 (dla młodzieży)
Spowiedź

Podczas każdej Mszy Świętej


Adoracja Najświętszego Sakramentu

W każdą niedzielę od 19:00 do 20:00 oraz w dni powszednie od 17:30 do 18:30