Ogłoszenia parafialne

21 października - XXIX Niedziela Okresu zwykłego

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

21.10.2018

1. Zapraszamy do kiosku parafialnego, gdzie mamy duży wybór prasy katolickiej, czasopism, książek. Już są do nabycia znicze nagrobkowe. Zachęcamy do kupowania zniczy w naszym kiosku. 

2. Tradycyjnie w październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie o g. 17.30 a w niedzielę o godz. 17.

3. W poniedziałek 22.X o g. 18.30 zapraszamy na Mszę św. wotywną do św. Rity - patronki spraw po ludzki niemożliwych. W czasie Mszy św. i specjalnego nabożeństwa będziemy polecać wszystkie intencje złożone w księdze przy ołtarzu św. Rity. Intencje zaczniemy wyczytywać 30 minut przed Mszą św. Z wielką wiarą zapraszamy do wspólnej modlitwy. Przed Mszą św. będzie można nabyć róże.

4. Odnowa w Duchu Świętym "Strumień Wody Żywej" z naszej parafii, serdecznie zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu "Matka Boża w Ducha Świętym pod krzyżem". Adoracja odbędzie się w naszym Kościele w najbliższy wtorek 23 października po Mszy Świętej wieczornej, o godz. 18.30.

5. Zapraszamy na kolejny wieczór modlitewny przed Światowymi Dniami Młodzieży w Panamie w najbliższą środę 24.10 o godz. 19 tu w kościele. Z naszej parafii jedenastu wolontariuszy uda się do Panamy, aby tam posługiwać w czasie tego wyjątkowego wydarzenia. Jest to jedna z największych grup parafialnych wolontariuszy z Polski. Wszystkich naszych parafian zachęcamy do wsparcia modlitewnego młodzieży.

6. Zbliża się 1 XI i dzień zaduszny. W tych dniach szczególnie pamiętajmy o modlitwie za naszych bliskich zmarłych. W naszej parafii przyjmujemy na wypominki jednorazowe na dzień 1 i 2 XI oraz na wypominki roczne połączone z mszą św. gregoriańską odprawianą przez cały listopad. Na wypominki przyjmujemy przed kościołem, w zakrystii i kancelarii.

7. Informujemy, że jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do sanktuarium MB w Oborach oraz Górce Klasztornej. Jednocześnie wszystkim uczestnikom przypominamy, o wyjeździe w najbliższą sobotę 27.10 o godz. 6:30 z parkingu przed kościołem.

8. W związku z obchodami 160. rocznicy objawień MB w Lourdes, organizujemy pielgrzymkę parafialną do sanktuariów Maryjnych północnej Hiszpanii i południowej Francji w dniach 16-24.05. Informacje i zapisy u ks. Michała.

9. W następną Niedziele będziemy przeżywać w całym Kościele “Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym”.


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
7:30
8:00
8:30 8:30
10:00
11:30 (dla dzieci)
13:00
17:00
18:00
18:30
20:00 (dla młodzieży)
Spowiedź

Podczas każdej Mszy Świętej


Adoracja Najświętszego Sakramentu

W każdą niedzielę od 19:00 do 20:00 oraz w dni powszednie od 17:30 do 18:30