Ogłoszenia parafialne

27 maja - VIII Niedziela Okresu zwykłego

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

27.05.2018

1. Zapraszamy do kiosku parafialnego, gdzie mamy duży wybór prasy katolickiej. Polecamy najnowsze numery tygodników Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny. Znajdziemy tam wiele ciekawych artykułów. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. 

2. Zapraszamy na Nabożeństwo majowe dziś o g. 17.30. 

3. Serdecznie dziękujemy wszystkim za nieodzowne wsparcie i pomoc przy organizacji Pikniku Parafialnego oraz Tygodnia Wielkiej Kumulacji Łaski. Niech Pan odda stokrotnie. Bóg zapłać.

4. W środę 30.05. zapraszamy na spotkanie Koła Biblijnego o g.19.15 w sali B.

5. W najbliższy czwartek obchodzimy Uroczystość Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze św. wg porządku niedzielnego. Po Mszy św. o g. 13 rozpoczniemy Procesję Eucharystyczną do czterech Ołtarzy. Wszystkich zachęcamy do udziału w procesji Bożego Ciała. Prosimy o przystrojenie domów na trasie procesji. Niech będzie to świadectwo naszej wiary i miłości do Chrystusa Eucharystycznego. Do naszych parafian zwracamy się także o pomoc w organizacji procesji. Prosimy o przynoszenie do zakrystii płatków kwiatów dla dzieci I komunijnych. Natomiast mężczyzn prosimy o zgłoszenie się przed procesją do zakrystii i pomoc w noszeniu baldachimu i lampionów. 

6. Próba dzieci I komunijnych sypiących kwiaty w czasie procesji Bożego Ciała odbędzie się w środę o g. 19 przed kościołem. 

7. W dniach 13-20 X 2018 roku pragniemy zorganizować Pielgrzymkę do Turcji śladami świętego Pawła. W programie między innymi Istambuł, Troja, Efez, Milet, Laodycea, Hierapolis z jedną największych nekropolii starożytnego świata i inne miejsca. Szczegółowy plan pielgrzymki i inne informacje u ks. Jacka w zakrystii. 

8. W niedzielę, 3 czerwca, przypada XI Święto Dziękczynienia. Będziemy je obchodzili pod hasłem Dziękujemy za niepodległość. W tym dniu w sposób szczególny wyrazimy nasze dziękczynienie Bogu za niepodległą i wolną Polskę. W następną niedzielę po wszystkich Mszach świętych zbiórka do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.  

9. Rozpoczynamy zapisy kandydatów na przygotowanie do sakramentu Bierzmowania z klas III Gimnazjum. Wszystkich chętnych zapaszmy na pierwsze spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w poniedziałek o g. 19 w sali B domu katechetycznego.


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
7:30
8:00
8:30 8:30
10:00
11:30 (dla dzieci)
13:00
17:00
18:00
18:30
20:00 (dla młodzieży)
Spowiedź

Podczas każdej Mszy Świętej


Adoracja Najświętszego Sakramentu

W każdą niedzielę od 19:00 do 20:00 oraz w dni powszednie od 17:30 do 18:30