Ogłoszenia parafialne

13 maja - VII Niedziela Wialkanocna

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

13.05.2018

1. Zapraszamy do kiosku parafialnego, gdzie mamy duży wybór prasy katolickiej. Polecamy najnowsze numery tygodników Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny.

2. Dziś o g. 17.30 zapraszamy na Nabożeństwo Majowe. W dni powszednie nabożeństwa odprawiane są po Mszy św. g. 17. 

3.Od piątku trwa Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Nowennę odprawiamy po nabożeństwach majowych.

4. Dziś - 13 maja mija kolejna rocznica objawień w Fatimie. Z tej racji zapraszamy na Różaniec Fatimski w g. 15-16 oraz g. 19 na różaniec i uroczystą procesję ku czci Matki Bożej Fatimskiej. Serdecznie wszystkich zapraszamy. Prosimy o przyniesienie świece.

5. Od poniedziałku zapraszamy na tydzień ewangelizacyjny połączony z Nowenną do Ducha Świętego pod hasłem „Wielka kumulacja łaski”. Szczegółowy program jest zamieszczony na plakatach. Natomiast w Wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego tj. w sobotę 19.05. zapraszamy na Czuwanie przed Zesłaniem: Adorację z cyklu DeNews oraz na Eucharystię i modlitwę uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem. Początek czuwania o g. 20. 

6. W następną niedzielę 20 maja obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – święto patronalne naszej parafii, tzw. Odpust. Z tej racji wszystkich parafian zapraszamy na piknik rodzinny od godz. 9-15. W czasie pikniku tradycyjnie czeka na nas wiele atrakcji .... Z racji pikniku w następną niedzielę nie będzie czynny parking parafialny, prosimy o pozostawienie samochodów poza parkingiem. Osoby chętne do pomocy w upieczeniu ciasta, proszone są o przyniesienie gotowego ciasta w dniu pikniku do stoiska z ciastami od godz. 9.30.

7. Dziś o g. 16 zapraszamy do kawiarenki na prezentację multimedialną, którą poprowadzi O. Józef Gwóźdź, misjonarz ze Zgromadzenia Słowa Bożego. Opowie nam o swojej posłudze na terenach misyjnych tj. Nikaragua, Kostaryka i Panama. 

8. Wszystkich udających się na Światowe Dni Młodzieży do Panamy zapraszamy na spotkanie organizacyjne w poniedziałek, 14 maja o godz. 20 w kawiarence parafialnej.

9. Msza św. dla podopiecznych Caritas przy naszej parafii zostanie odprawiona w czwartek 17.05 o godz. 16 tu w kościele. Po Mszy św. zapraszamy na spotkanie w kawiarence parafialnej.


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00 7:00
7:30
8:00
8:30 8:30
10:00
11:30 (dla dzieci)
13:00
17:00
18:00
18:30
20:00 (dla młodzieży)
Spowiedź

Podczas każdej Mszy Świętej


Adoracja Najświętszego Sakramentu

W każdą niedzielę od 19:00 do 20:00 oraz w dni powszednie od 17:30 do 18:30